+48 507 187 410 | |

Dworek Tucholski Zblewo

Noclegi

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bazą noclegową, na którą składają się komfortowe pokoje 1-osobowe, 2-osobowe z balkonem i bez, pokoje 3-osobowe i 4-osobowe oraz przestronne apartamenty i samodzielne domki myśliwskie.

Pokój 1-osobowy

W naszych pokojach 1-osobowych znajdziecie 14m2 komfortu, własną łazienkę z kabiną prysznicową, ręcznikami i pełną galanterią hotelową. Każdy pokój wyposażony jest w bezprzewodowy dostęp do internetu. W zależności od Państwa upodobań pokoje mogą być wyposażone w balkon. We wszystkie standardowe ceny (oprócz specjalnych promocji) wliczone jest śniadanie w formie swojskiego bufetu z naszymi wyrobami.

Pokój 2-osobowy

W naszych pokojach 2-osobowych znajdziecie 16,5 m2 komfortu, własną łazienkę z kabiną prysznicową, ręcznikami i pełną galanterią hotelową. Każdy pokój wyposażony jest w bezprzewodowy dostęp do internetu. W zależności od Państwa upodobań pokoje mogą być wyposażone w balkon i dwa pojedyncze łóżka o wymiarach 100cm/200cm lub małżeńskie łóżko typu king size. We wszystkie standardowe ceny (oprócz specjalnych promocji) wliczone jest śniadanie w formie swojskiego bufetu z naszymi wyrobami.

Pokój 3-osobowy

W naszych pokojach 3-osobowych znajdziecie 19 m2 komfortu, własną łazienkę z kabiną prysznicową, ręcznikami i pełną galanterią hotelową. Każdy pokój wyposażony jest w bezprzewodowy dostęp do internetu. W zależności od Państwa upodobań pokoje mogą być wyposażone w balkon i trzy pojedyncze łóżka o wymiarach 100cm/200cm lub małżeńskie łóżko typu king size i łóżko pojedyncze. We wszystkie standardowe ceny (oprócz specjalnych promocji) wliczone jest śniadanie w formie swojskiego bufetu z naszymi wyrobami.

Apartament

Gościom ceniącym przestrzeń i niezależność polecamy 2 komfortowe apartamenty prezydenckie o powierzchni 65 m2. Każdy z nich posiada indywidualnie sterowaną klimatyzację oraz przestronny salon wypoczynkowy. Apartamenty posiadają dwie łazienki z wanną i kabiną prysznicową, ręcznikami i pełną galanterią hotelową oraz dwie osobne sypialnie, w których mogą się przespać 4 osoby. Każdy apartament wyposażony jest w bezprzewodowy dostęp do internetu. Apartamenty są wyposażone w pojedyncze łóżka o wymiarach 100cm/200cm oraz małżeńskie łóżka, typu king size. We wszystkie standardowe ceny apartamentów (oprócz specjalnych promocji) wliczone jest śniadanie w formie swojskiego bufetu z naszymi wyrobami.

Domki myśliwskie

Gościom ceniącym bezpośredni kontakt z naturą oraz niezależność polecamy 2 komfortowe domki myśliwiskie o powierzchni 60 m2, w których może swobodnie przebywać nawet 6 osób. Każdy z nich posiada własne ogrzewanie i dwie łazienki z prysznicem z ręcznikami i pełną galanterią hotelową. Domki wyposażone są w trzy osobne sypialnie z pojedynczymi łóżkami o wymiarach 100cm/200cm i łóżkami małżeńskimi typu king size. Domki mają bezprzewodowy dostęp do internetu a kuchnie wyposażone są w sprzęt gospodarstwa domowego: telewizor w salonie, czajnik, płytę elektryczną, naczynia do gotowania, sztućce i talerze. We wszystkie standardowe ceny wynajmu domków (oprócz specjalnych promocji) wliczone jest śniadanie w formie swojskiego bufetu z naszymi wyrobami.