+48 507 187 410 | |

Dworek Tucholski Zblewo

Plan Ośrodka

BUDYNEK A
To pierwszy z budynków na naszym obiekcie. Znajduje się zaraz przy wjeździe na posesję. W zaadoptowanym z domu mieszkalnego budynku w 7 pokojach (2,3 4 osobowych) może przenocować do 20 osób.

BUDYNEK B
Największy z naszych budynków jest 2 piętrowy. Znajduje się w nim 28 pokoi 2 i 3 osobowych. Możemy tu przenocować do 75 osób. Na parterze znajduje się sala balowa na 250 osób, a na półpiętrze wyjście na pięknie położony zaciszny drewniany taras.

BUDYNEK C
Najnowszy z naszych obiektów hotelowych. Jego kształt nawiązuje do Dworu, stąd nazwa naszego ośrodka. W tym 2 piętrowym budynku znajduje się 11 pokoi 2 i 3 osobowych oraz dwa 4 osobowe apartamenty o powierzchni 70 m kw. każdy. Na parterze mamy trzy sale oraz na poziomie -1 restaurację Grota Solna.

DOMKI MYŚLIWSKIE ( Budynki D i E )
Na terenie obiektu stoją dwa  drewniane domki w których w każdym może przenocować do 6 osób. Domki są wyposażone w dwie sypialnie, salon , dwie łazienki, taras i balkon.

PLAC ZABAW DLA DZIECI
Na terenie ośrodka znajduje się ogrodzony plac zabaw dla dzieci. Dzieci przebywające na jego terenie powinny być pod opieką dorosłych. Korzystanie z placu zabaw jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu placu zabaw.

BOISKO WIELOFUNKCYJNE
Na ternie o ośrodka znajduje się ogrodzone boisko wielofunkcyjne o podłożu betonowym. Jest przystosowane do gry w koszykówkę, siatkówkę lub tenisa ziemnego.  W trakcie korzystania z obiektu należy bezwzględnie przestrzegać zasad bezpieczeństwa i dbać o innych korzystających. Piłki, siatki rakiety i inny sprzęt jest dostępny w recepcji.

BASEN ZEWNĘTRZNY
Na ternie ośrodka znajduje się basen solankowy zewnętrzny. Czynny  jest w sezonie letnim od czerwca do końca sierpnia. Korzystanie z basenu dla gości hotelowych jest bezpłatne. Kąpiąc się należy przestrzegać regulaminu. Przy basenie znajdują się łóżka i fotele. Nasi goście mogą z nich bezpłatnie korzystać.

GRILLOWNIA
Dużą część terenu rekreacyjnego w naszym obiekcie zajmuje grillownia. Może służyć do spacerów lub rekreacyjnego spędzania czasu. Można tu zorganizować wieczorną imprezę lub spotkanie towarzyskie. Duże wiaty pomieszczą ponad 200 osób.

MIEJSCE NA OGNISKO
Po uzgodnieniu z recepcją możecie w tym miejscu rozpalić ognisko i spędzić uroczy romantyczny wieczór w grupie znajomych lub rodzinnie. Drewno można zakupić w recepcji.

STAW RYBNY
Na terenie ośrodka znajduje się staw, w którym można łowić ryby. Sprzęt wędkarski jest dostępny w recepcji. Koszt połowu (Cennik Usług|4.Opłaty Dodatkowe poz.5).  W stawie są karpie, liny, węgorze, szczupaki i karasie.

 

PARKING

Do Państwa dyspozycji oddajemy bezpłatne miejsca parkingowe znajdujące się przed budynkami. Prosimy nie parkować na białym oznaczonym miejscu przed budynkiem B. Numer rejestracyjny auta należy podać w karcie meldunkowej.