+48 507 187 410 | |

Dworek Tucholski Zblewo

Informacje Podstawowe

INFORMACJE OGÓLNE

Recepcja znajduje się w budynku C, w restauracji Grota Solna na poziomie -1 i jest czynna od 13:00 do 21:00.

W pozostałych godzinach zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem dostępnym przy wejściu do recepcji.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00 i kończy o godz. 11:00 dnia następnego.

W przypadku chęci przedłużenia pobytu informację prosimy zgłosić w recepcji obiektu w przeddzień do godz. 19:00.

Przechowywanie bagażu – informacja w recepcji.

 

SPRZĄTANIE

Pokoje sprzątane są wyłącznie na życzenie gości, z wcześniejszym jednodniowym wyprzedzeniem zgłoszonym na recepcji. Serwis obejmuje zabranie śmieci, odkurzanie, zaścielenie łóżka i umycie łazienki.

Jeśli życzą sobie Państwo serwis o określonej godzinie lub potrzebują dodatkowego wyposażenia takiego jak żelazko, czy naczynia, prosimy o kontakt z recepcją.

Wymiana ręczników oraz pościeli odbywa się w szóstej dobie hotelowej bezpłatnie lub częściej na życzenia Gościa za dodatkową opłatą (Cennik Usług | 4.Opłaty Dodatkowe poz.1). Prosimy o zgłoszenie dodatkowej usługi dzień wcześniej w recepcji.

Istnieje możliwość wyprania Państwa rzeczy w naszej pralni. Koszt jednego wsadu do 5 kg to (Cennik Usług | 4.Opłaty Dodatkowe poz.2).  Prosimy o zgłoszenie dodatkowej usługi dzień wcześniej w recepcji. Usługa obejmuje pranie i suszenie.

 

INTERNET

Na terenie ośrodka dostępny jest bezpłatny bezprzewodowy internet nie zabezpieczony hasłem o nazwie sieci: Dworek Goście

 

ZWIERZĘTA

Akceptujemy psy i koty za dodatkową opłatą (Cennik Usług|4.Opłaty Dodatkowe poz.3).  Wyprowadzanie zwierząt tylko pod opieką właściciela i na smyczy.

 

ZAKAZ PALENIA TYTONIU

Obowiązuje na ternie całego obiektu, w szczególności wewnątrz budynków w pokojach, toaletach i korytarzach.  Na terenie obiektu znajdują się wyznaczone miejsca do palenia – przy wejściach do budynków.  Złamanie zakazu palenia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na obciążenie karą umowną w wysokości (Cennik Usług|4.Opłaty Dodatkowe poz.4) za każdorazowe złamanie  zakazu i zostanie doliczona do Państwa rachunku.